SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - ZÁSTUP ZA MATEŘSKOU DOVOLENOU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Diecézní charita Brno hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené - sociální pracovník - zástup za mateřskou dovolenou.

Požadujeme: - vzdělání požadované zákonem (VOŠ, VŠ - sociální zaměření) - základní orientaci v zákoně 108/2006 Sb., o soc. službách a ve vyhlášce 505/2006 Sb. - zkušenost při vytváření standardů kvality služby - základní orientace v oboru psychiatrie - znalost práce na PC, organizační a administrativní dovednosti - schopnost empatie, individuální i týmové práce, dobré komunikační dovednosti - řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič - morální bezúhonnost, ztotožnění se s firemní kulturou organizace Nabízíme: - odpovídající platové ohodnocení dle stanovených tarifů - zaměstnanecké výhody (6 týdnů dovolené, příspěvek na stravu) - profesní a osobní rozvoj (vzdělávání, supervize) - dobrý pracovní kolektiv Pracovní náplň: - úvazek 0,875 (35 hodin týdně) - zástup za mateřskou dovolenou - nástup od října 2016 - přímá práce s uživateli služby v zařízení i v terénu (vedení aktivit, jednání se zájemcem o službu, individuální plánování, individuální práce s uživateli v terénu), podíl na vytváření metodik zařízení, administrativa Strukturovaný životopis a práci v rozsahu minimálně A4 na téma "Moje představa práce sociálního pracovníka v Paprsku naděje" zašlete do 8. 8. 2016 e-mailem na adresu kontakt 1. kolo výběrového řízení formou pohovoru proběhne 15. 8. 2016 od 13:30 hod, 2. kolo bude probíhat jako jednodenní stáž v zařízení. Kontaktní osoba: Mgr. Jindřiška Šmejkalová, tel.: kontakt; Gen. Sochora 705, 674 01 Třebíč

Lokalita pracoviště

L. Pokorného 15, 674 01 Třebíč 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

14.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Diecézní charita Brno výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Diecézní charita Brno o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému