Controling a administrativní příprava staveb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ALGON, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu - controling a administrativní příprava staveb.

Místo výkonu práce: hl.m. Praha Kontaktní osoba: Němcová Jana, tel.: kontakt, 7:00 - 15:00 hod,e-mail: kontakt, osobní kontakt - Cheb, Joštova 1, 7:00 - 15:00 hod. VŠ nebo SŠ stavebního zaměření, nejlépe POZEMNÍ STAVBY; u středoškolského vzdělání požadujeme praxi 5 let v oboru, u VŠ možno i absolvent; požadujeme ŘP sk. B Jedná se o provádění staveb v Karlovarském, Středočeském kraji a v Praze - FLEXIBILITA NUTNÁ. V případě osvědčení, změna PP na dobu neurčitou. Kmenové pracoviště Praha Prémiová složka mzdy Kč 0 - 10.000,-/ měs. Mobilní telefon, notebook s připojením na internet, v případě staveb mimo trvalé bydliště hradíme adekvátní ubytování.

Společnost

ALGON, a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ALGON, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ALGON, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému