PROJEKTOVÝ MANAŽER - Žďár n.S.

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EUROGRANT Consulting s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - projektový manažer - žďár n.s..

*Základní informace k pracovní pozici: " samostatná pracovní pozice, vhodná pro muže i ženy " pracovní poměr na 1 rok s možností následného prodloužení (dle osvědčení pracovníka) " směnnost: ne " výše mzdy: 17 000 Kč + osobní ohodnocení " výše pracovního úvazku: 40 hod/týden, po dohodě i částečný pracovní úvazek " místo výkonu: Polní 302/32, 591 02 Žďár nad Sázavou (kancelář EUROGRANT) " nástup: dle dohody " kontaktní e-mail: kontakt Co nabízíme: " variabilní ohodnocení za dobrou práci " možnost profesního růstu do pozice projektový manažer " zajímavou práci a stabilní pracovní pozici " zázemí v zavedené poradenské společnosti " příjemné pracovní prostředí ve Žďáru nad Sázavou " týmový kolektiv " po dohodě částečně variabilní pracovní doba Požadavky na pracovní pozici: " VŠ vzdělání, ekonomický nebo právnický směr výhodou, " výhodou orientace v dotační problematice, zadávání veřejných zakázek, příp. v oblasti ochrany práv duševního vlastnictví, " komunikativnost a příjemné vystupování (vyřizování telefonátů, e-mailů, zjišťování a poskytování informací, komunikace s klienty) " výborný všeobecný přehled, " přirozená inteligence se zájmem učit se novým věcem, " velmi dobrá uživatelské znalost práce na PC (práce s internetem, pokročilé uživatelské schopnosti, office balíčky, snaha učit se a dozvědět se více a tím optimalizovat svoji práci), " psaní všemi deseti (alespoň střední úroveň rychlosti bez pohledu na klávesnici), " výborný psaný projev, " aktivní, zodpovědný přístup k práci a samostatnost, " řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič). Požadované podklady pro 1. kolo výběrového řízení: " strukturovaný životopis, " ukázka psaného projevu - diplomová práce, seminární práce, jiné uchazečem vypracované dokumenty pro posouzení psaného projevu, " informace o Vašich možnostech nástupu do zaměstnání " motivační dopis (vlastními slovy popis osobnostních a jiných předpokladů pro tento typ práce, představu o přínosu pro firmu, proč chci dělat právě tuto práci, relevantní zkušenosti, …), " krátkou oficiální žádost o pracovní místo. Podklady pro vyhodnocení zasílejte prosím pouze na e-mail kontakt. Jiné způsoby komunikace v rámci 1. kola výběrového řízení nejsou přípustné a budou negativně bonifikovány při výběru. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti EUROGRANT Consulting s.r.o., Polní 302/32, 591 02 Žďár nad Sázavou dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Průběh výběrového řízení 1. kolo - Hodnocení doložených materiálů Na základě předložených podkladů provedeme prvotní výběr a následně oslovíme vybrané uchazeče pro stanovení termínu osobního pohovoru. 2. kolo - Osobní pohovor - pozvaní uchazeči, kteří uspěli v 1. kole výběrového řízení.

Společnost

EUROGRANT Consulting s.r.o.

Lokalita pracoviště

Polní 302, 591 02 Žďár nad Sázavou 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EUROGRANT Consulting s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EUROGRANT Consulting s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému