Česká pojišťovna, a.s.

Obchodní zástupce / správce klienta

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 25 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Chcete navázat na svou obchodní kariéru a nezačínat od začátku? Spojte se s námi. Staňte se našim partnerem a začněte podnikat s leadrem trhu. Hledáme náhradu za kolegy, kteří odešli do starobního důchodu.

Na Chrudimsku nabízíme nyní pracovní příležitost pro hvězdného obchodníka.
Úkolem obchodníka je vyhledávat a pečovat o stávající klienty. Cílem je klienta dobře zajistit v oblasti financí (pojištění, hypotéky, investice, PF a jiné), jak fyzické osoby tak ale i právnické osoby. Součástí úspěchu je pracovat sám na sobě – to bude váš důležitý úkol. Nástup je možný ihned či dle domluvy.

Požadujeme:
Aby nám to společně klapalo, musíte mít: obchodního ducha, zdravou touhu něco dokázat a schopnost naslouchat lidem (to je totiž naše práce). Budeme od vás chtít zodpovědnost, vytrvalost a otevřeně diskutovat příležitosti i problémy.

Nabízíme:
Umíme ocenit vaše dosavadní zkušenosti a navázat na ně. Máme připravený propracovaný systém tréninků, které vám dokážeme přizpůsobit na míru. O své kariéře si rozhodujete sami, můžete se stát nejen profesionálním obchodníkem, otevřít si vlastní obchodní kancelář, ale i postoupit na manažerskou pozici. Nabízíme časovou a finanční nezávislost (obchodník u nás získá i fixní příjem), hrdost na svou práci a na značku.

Co navíc?

I když je každý obchodník sám sobě pánem, pořád kopeme za jeden tým – sólistu nehledáme. My v České pojišťovně víme, že život není pouze práce. Rádi se setkáváme i jinde než na chodbách pojišťovny. V létě například jezdíme na kola, grilujeme, v zimě vyrážíme společně na lyže.

Společnost

Bc. Jaroslav Bříza, MBA

Společnost se zahraniční účastí
Velikost společnosti: 501-1 500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Palackého 802, 53734 Chrudim (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Finance a ekonomika
Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Správce klienta , Odborný referent, Konzultant v pojišťovnictví, Pojišťovací agent, Pojišťovací poradce, Konzultant hypotečních úvěrů, Hypoteční poradce, Investiční poradce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na živnostenský list (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

08 / 2016

Benefity

 • Sleva na firemní produkty
 • Operativní leasing, zvýhodněné telefonování, slevy u obchodních partnerů (oblečení, cestování, O2 a jiné). Zázemí a podpora silné značky!!

Ostatní

 • Práce v terénu, ne v kanceláři
 • Sportovní duch vládne firmou
 • Vhodné i pro studenty
 • Klouzavá pracovní doba
 • Není třeba žádný cizí jazyk
 • Možné pracovat z domova
 • Dobrá dostupnost MHD

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

 • komunikační a organizační schopnosti - pokročilý
 • schopnost a chuť učit se nové věci - pokročilý
 • týmová spolupráce - absolvent / začátečník

Minimální vzdělání

 • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

 • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bc. Jaroslav Bříza, MBA výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bc. Jaroslav Bříza, MBA o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému