People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty/kandidátky na pozici:

FINANČNÍ ÚČETNÍ S NJ – pružná pracovní doba!!! (#7815640)

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti automobilového průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ S NJ

FINANČNÍ ÚČETNÍ S NJ – pružná pracovní doba!!!

Náplň práce:
- kontrola správnosti faktur
- vedení evidence
- koordinace činností v účtárně
- zpracovávání účetních dokladů
- účtování pokladny

 Náš klient požaduje:
- SŠ / VOŠ vzdělání
- všeobecná znalost daňových a účetních předpisů
- předchozí praxe v účetnictví
- komunikativní znalost NJ – denní využití
- přesnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost
- znalost systému SAP výhodou

Naše nabídka:
- možnost dalšího odborného růstu
- týden dovolené navíc
- 13. mzda
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu
- pružná pracovní doba
- notebook
- sleva na firemní výrobky

Pracoviště: Praha

Nástup ihned nebo dle dohody.

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Pro případné otázky kontaktujte paní  Petru Šimánkovou.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost

People Consulting s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2007
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Praha, 13000 Praha (Hlavní město Praha), Česká republika
Hlavní město Praha kraj
Středočeský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Bankovnictví a finanční služby
Profese: Účetní v oboru Finance

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti People Consulting s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost People Consulting s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému