Telefonní operátor

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 14 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Přijmeme pracovníky na hlavní pracovní poměr i na brigádu do call centra ATODA v Českých Budějovicích, Táboře a Příbrami.

Ještě nemáte v září zaměstnání?
Novinkou je nyní na našem pracovišti také jídlo a pití pro zaměstnance zdarma v rámci bonusových programů. Pracovní prostředí je přes léto klimatizováno, v zimě vytápěno.  Práce je vhodná i pro absolventy (18 let+), ženy na mateřské dovolené, důchodce či OZP.
Náplň práce: Náplní práce je komunikace s klienty prostřednictvím telefonu, péče o stávající zákazníky, doprodej služeb zákazníkům, domlouvání schůzek, evidence dat v databázi.
Požadujeme:   Dobré komunikační schopnosti, přirozenou asertivitu, znalost práce na PC, smysl pro obchod, pozitivní a optimistický přístup k práci. (Od brigádníků požadujeme odpracovat alespoň 20 hodin týdně.)
Nabízíme:   Práce našich zaměstnanců si ceníme, proto jsme se rozhodli od července 2016 znovu navýšit zaměstnanecký bonus za nemarození. Mezi další benefity patří například vyplácená jubilea, nabídka levnějšího volání, občerstvení na pracovišti, hry a soutěže o různé ceny + další aktivity a ohodnocení, která pozitivně ovlivňují náladu a život našich operátorů.  Plat: 14 - 20 000 Kč hrubého.
Pracovní doba Po – Pá, víkendy + státní svátky volné, pouze ranní směny, práce v mladém kolektivu, možnost zkráceného úvazku, žádné přesčasy. Práce v příjemném prostředí.
Také umožňujeme individuální rozvržení pracovní doby, napracovat si hodiny dle potřeby, práci na čas přerušit a pak se do ní vrátit.

Přijďte se k nám podívat - těšíme se na Vás!

Společnost

ATODA Telemarketing, spol. s r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 51-100 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Čechova 164, 37001 České Budějovice (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Služby
Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Sleva na firemní produkty

Ostatní

  • Káva a voda zdarma
  • Vhodné i pro studenty
  • Pravidelné firemní akce
  • Zásadně bez kravaty
  • Vhodné na mateřské
  • Je si kde zakouřit
  • Dobrá dostupnost MHD

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • práce na PC - absolvent / začátečník
  • Komunikativnost - absolvent / začátečník
  • samostatnost - absolvent / začátečník

Jazyky

  • Čeština - rodný jazyk
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ATODA Telemarketing, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ATODA Telemarketing, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému