Elektromontér výtahů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - elektromontér výtahů.

Firma VÝTAHY SCHMITT+SOHN je dceřinou společností tradiční rodinné firmy působící na trhu více než 150 let zaměstnávající přes 1.360 spolupracovníků. Pro podporu a rozvoj pražského oddělení montáží hledáme kandidáta na pozici montéra výtahových zařízení. Náplň práce: - realizace montáží nových zařízení a modernizací - zajištění stabilního růstu kvality produktů - dodržování termínů montáží Vaše kvalifikace: - SOU/SŠ zaměření elektro výhodou - týmový duch, schopnost komunikace, sociální cítění - angažovanost, schopnost pracovat na nových úkolech - znalost oboru výhodou - vítáme komunikační úroveň Nj - ŘP B Nabízíme: - perspektivní pracovní pozici v prosperující firmě - zázemí stabilní německé společnosti s více než 20 letou tradicí na českém trhu - motivující finanční ohodnocení - možnost odborného a kariérního růstu - uchazeč o pozici projde komplexním zaškolením - nástup ihned/dohodou Životopis s aktuální fotografií a průvodním dopisem prosím posílejte na e-mail: kontakt (1.kontakt e-mailem). Poté budete přizváni k pohovoru. Oslovila Vás tato perspektiva v podniku, který se orientuje na budoucnost? Těšíme se na Vaše profesní podklady.

Společnost

VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o.

Lokalita pracoviště

Komárkova 1189, 148 00 Praha 414 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému