OPERÁTOŘI VÝROBY PRO MONTÁŽNÍ LINKY NEBO GUMÁRENSKOU VÝROBU (Ž/M)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost WOCO STV s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - operátoři výroby pro montážní linky nebo gumárenskou výrobu (ž/m).

Jsme stabilní firmou ve Vsetíně a zaměstnáváme více než tisícovku lidí. HLEDÁME PRACOVNÍKY DO MONTÁŽE * Obsluha montážních strojů a zařízení * Montáž dílů HLEDÁME PRACOVNÍKY DO GUMOVÝROBY * Obsluha lisu * Opracování gumových součástek CO OD VÁS POŽADUJEME? * Manuální zručnost * Dobrý zrak * Pečlivost a zodpovědný přístup k práci * Ochotu pracovat ve třísměnném neob nepřetržitém provozu CO NABÍZÍME? * Zaměstnání na hlavní pracovní poměr * Výše mzdy dle výkonu, příplatky + osobní ohodnocení * Mzdu na účet vždy max. do 15. dne následujícího měsíce * 5 týdnů dovolené * Letní a zimní finanční bonus * Stravování ve firemní jídelně s příspěvkem více než 50% * Poukázky Unišek v hodnotě 1,000,- Kč kvartálně * Poskytování kvalitních osobních ochranných pomůcek a oděvů * Hodiny plavání a bruslení výhradně pro naše zaměstnance zdarma Kandidátům bez praxe ve výrobě nabídneme zaměstnání přes personální agenturu: - stejné mzdové ohodnocení - po zaučení převod do kmenového stavu BLIŽŠÍ INFORMACE VÁM RÁDI SDĚLÍME NA PEROSNÁLNÍM ODDĚLENÍ SPOLEČNOSTI.

Společnost

WOCO STV s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jasenice 2088, 755 01 Vsetín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

3.10.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti WOCO STV s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost WOCO STV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému