OPERÁTOŘI VÝROBY PRO MONTÁŽNÍ LINKY NEBO GUMÁRENSKOU VÝROBU (Ž/M)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost WOCO STV s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - operátoři výroby pro montážní linky nebo gumárenskou výrobu (ž/m).

Jsme stabilní firmou ve Vsetíně a zaměstnáváme více než tisícovku lidí. Rozšiřujeme výrobu a hledáme nové posily. Co vás čeká? * Obsluha montážní linky nebo obsluha lisu v gumovýrobě a konečné opracování výrobků * Práce ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu * Výše mzdy dle vaší šikovnosti Co od vás potřebujeme ? * Manuální zručnost * Pečlivost a zodpovědný přístup k práci Co nabízíme? * Kandidátům bez praxe nabídneme zaměstnání přes personální agenturu s možností převodu do kmenového stavu * Zázemí stabilní nadnárodní společnosti, která dlouhodobě roste * Firemní benfity - 5 týdnů dovolené, letní a zimní finanční bonusy, stravování ve firemní jídelně s příspěvkem 55%, Poukázky Unišek+ v hodnotě 2.400,- ročně, poskytování kvalitních osobních ochranných pomůcek a oděvů, neformální firemní akce, plavání a bruslení pro zaměstnance Pokud vás výše uvedená nabídka zaujala, kontaktujte prosím personální oddělení společnosti. Za projevený zájem předem děkujeme.

Společnost

WOCO STV s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jasenice 2088, 755 01 Vsetín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti WOCO STV s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost WOCO STV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému