OPERÁTOŘI VÝROBY PRO MONTÁŽNÍ LINKY NEBO GUMÁRENSKOU VÝROBU (Ž/M)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost WOCO STV s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - operátoři výroby pro montážní linky nebo gumárenskou výrobu (ž/m).

Jsme stabilní firmou ve Vsetíně a zaměstnáváme více než tisícovku lidí. HLEDÁME PRACOVNÍKY DO MONTÁŽE * Obsluha montážních strojů a zařízení * Montáž dílů HLEDÁME PRACOVNÍKY DO GUMOVÝROBY * Obsluha lisu * Opracování gumových součástek CO OD VÁS POŽADUJEME? * Manuální zručnost * Dobrý zrak * Pečlivost a zodpovědný přístup k práci * Ochotu pracovat ve třísměnném neob nepřetržitém provozu CO NABÍZÍME? * Zaměstnání na hlavní pracovní poměr * Výše mzdy dle výkonu, příplatky + osobní ohodnocení * Mzdu na účet vždy max. do 15. dne následujícího měsíce * 5 týdnů dovolené * Letní a zimní finanční bonus * Stravování ve firemní jídelně s příspěvkem více než 50% * Poukázky Unišek v hodnotě 1,000,- Kč kvartálně * Poskytování kvalitních osobních ochranných pomůcek a oděvů * Hodiny plavání a bruslení výhradně pro naše zaměstnance zdarma Kandidátům bez praxe ve výrobě nabídneme zaměstnání přes personální agenturu: - stejné mzdové ohodnocení - po zaučení převod do kmenového stavu BLIŽŠÍ INFORMACE VÁM RÁDI SDĚLÍME NA PEROSNÁLNÍM ODDĚLENÍ SPOLEČNOSTI. ov. inter. 21.11.2017

Společnost

WOCO STV s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jasenice 2088, 755 01 Vsetín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

22.11.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti WOCO STV s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost WOCO STV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému