Pomocná síla ve zdravotnictví se zdravotnickým vzděláním

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INSTITUT KLINICKÉ A EXPERIMENTÁLNÍ MEDICINY hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení - pomocná síla ve zdravotnictví se zdravotnickým vzděláním.

Místo výkonu: Vídeňská 1958/9, 14000 Praha 4 Kontakt: Puchingerová Libuše Mgr., e-mail: kontakt Nabízíme: platové zařazení 5 - 9 platová třída (dle praxe a vzdělání) osobní příplatek dle individuálních pracovních výsledků zvláštní příplatek za práci ve ztíženém prostředí podporu dalšího vzdělávání možnost výhodného ubytování stravování v závodní jídelně za zvýhodněnou cenu 5 týdnů dovolené

Lokalita pracoviště

Vídeňská 1958, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 700 - 17 700 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

24.1.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Čeština - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INSTITUT KLINICKÉ A EXPERIMENTÁLNÍ MEDICINY výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INSTITUT KLINICKÉ A EXPERIMENTÁLNÍ MEDICINY o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému