Pracovník v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dětské centrum Paprsek hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - pracovník v sociálních službách.

Dětské centrum Paprsek - středisko Lahovice (chráněné bydlení) hledá do svého týmu pracovníka/pracovníci v sociálních službách na úvazek 1,00. Místo výkonu práce: DC Paprsek - středisko Lahovice, Na Staré 148, 159 00 Praha 5 Lahovice Náplň práce: přímá obslužná práce s lidmi s autismem a jejich aktivizace Nástup: září 2016 Požadujeme: -respekt ke klientům, empatii, flexibilitu, vstřícnost, ochotu učit se nových věcem, -splnění kvalifikačních předpokladů: minimálně 150 hodinový kurz pracovník/ce v sociálních službách, nebo střední odborné vzdělání v oboru sociální práce/zdravotnictví -praxe v oboru vítána Nabízíme: -nástupní plat odpovídající pozici pracovníka v sociálních službách -po zapracování osobní ohodnocení stravenky, příspěvek na stravování, příspěvek na vzdělávání, 12 ti hodinová pracovní doba, 6 týdnů dovolené, příjemný a přátelský kolektiv, dobrá dostupnost

Lokalita pracoviště

Na staré 148, 159 00 Praha 59 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 700 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dětské centrum Paprsek výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dětské centrum Paprsek o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému