Programátoři počítačových aplikací

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KOMIX s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací - programátoři počítačových aplikací.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, 150 00, Holubova č.p. 2527/1 Kontaktní osoba: Voláková Ludmila Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadujeme: praxi min. 5 let v programování procesů, vývoji a rozvoji nových IS na odborné pozici na straně dodavatele IT řešení, znalost analýzy, vývoj a desing SW řešení, zkušenosti s vývojem v prostředí NET a JAVA, nástrojem NS Visual studio NET 2008,2010, znalost SQL frameworků, znalost BI nástrojů (Qlik View a Cognos), schopnost koncepčnípráce a rychlé orientace v nové problematice, ochotu učit se. Nabízíme práci na zajímavých projektech v kreativním týmu, možnost osobního a profesního rozvoje a odborné vzdělávání.

Společnost

KOMIX s. r. o.

Lokalita pracoviště

Holubova 2527, 150 00 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 41 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Ruština - aktivní komunikace
  • Čeština - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOMIX s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KOMIX s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému