Sociální pracovník Střediska Racek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Oblastní charita Kutná Hora hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti sociální práce - sociální pracovník střediska racek.

Náplň práce: - výkon odborné sociální práce v ambulantní poradně a sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi v sociálně vyloučených lokalitách - poskytování poradenství v oblastech sociálních systémů, vzdělání, speciálně v dluhové problematice - pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí - pomoc při aktivizaci uživatelů služeb, při obnovení nebo upevnění jejich kontaktu s přirozeným sociálním prostředím - zprostředkování navazujících služeb Požadavky: - VOŠ nebo VŠ vzdělání dle požadavku zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - trestní bezúhonnost - schopnost a motivace pracovat s lidmi ze sociálně vyloučených lokalit - dobrá orientace v dávkách státní sociální podpory a sociální péče, v právním systému - orientace v odborném poradenství a předchozí praxe či zkušenost s prací v neziskovém sektoru velkou výhodou - časová flexibilita, vysoká odolnost vůči stresu - ztotožnění se s posláním organizace - schopnost samostatné práce i týmové spolupráce - výborné organizační a komunikační schopnosti - řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič výhodou Nabízíme: - zaměstnání na plný úvazek - pracovní poměr na dobu určitou od 1.10.2016 do 30.9.2017 (poté možnost dalšího prodloužení) - smysluplnou, tvůrčí práci v zajímavém oboru - zaškolení, získání nových zkušeností při spolupráci s ostatními zaměstnanci - dobré pracovní zázemí, prostor pro seberealizaci - možnost dalšího vzdělávání, supervize - pracovní doba: 8:00 - 16:30 - mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi Místo výkonu práce: - Kutná Hora, sociálně vyloučené lokality Kutnohorska Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní doba, vlastní organizace náplně práce, možnost dalšího vzdělávání, služební telefon, asistence při zaučení V případě zájmu se hlaste POUZE na uvedený email!!! Místo výkonu práce: Havířská 403, Kutná Hora

Společnost

Oblastní charita Kutná Hora

Lokalita pracoviště

Havířská 403, 284 01 Kutná Hora 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Oblastní charita Kutná Hora výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Oblastní charita Kutná Hora o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému