IT specialisté

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hospitality and Retail Systems, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci - it specialisté.

Místo výkonu: Budějovická č.e. 377, 140 00 Praha 4-Michle Kontakt: Lukáč Martin, e-mail: kontakt Náplň práce: - instalace, školení, podpora zákazníků (znalost programu na aplikační úrovni) - předností je znalost databází (zejména Oracle) a jazyka SQL Předpoklady: - výborná komunikace (v rámci firmy a vůči zákazníkům) - min. středoškolské vzdělání (nejlépe technicky zaměřené, IT výhodou) - anglický jazyk (písmem i slovem) - ochota cestovat - práce v dynamické firmě s vedoucím postavením na trhu v daném oboru - motivující platové ohodnocení - profesní růst - karierní postup - zaměstnanecké benefity - přátelský kolektiv Pracovní poměr na dobu jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Společnost

Hospitality and Retail Systems, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Budějovická č.e. 377, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hospitality and Retail Systems, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hospitality and Retail Systems, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému