Traktorista pro přibližování dřeva

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost K&I Forest s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - traktorista pro přibližování dřeva.

Místo výkonu práce: Ostrava, celá ČR V případě zájmu volejte na tel.: kontaktnebo pište na e-mail: kontakt Osobní návštěva po předchozí telefonické domluvě na Bílovecké ulici v Ostravě-Svinově - bývalý areál JZD. Požadavky: min. ŘP sk. B, T, pracovitost, spolehlivost, časová flexibilita, praxe na obdobné pozici výhodou

Společnost

K&I Forest s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Traktorista v oboru Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství
Alternativní názvy profese: Traktoristé a obsluha zemědělských strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti K&I Forest s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost K&I Forest s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému