Práce v logistice s ubytováním 18-23 000 Kč čistého s ubytováním ZDARMA

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 22 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pro našeho klienta, logistické centrum v Boru u Tachova, hledáme muže i ženy na pozici skladníka s VZV/pickera/packera/receiving... Jedná se o dlouhodobou práci na HPP, 8 hodinová pracovní doba(pracovní doba od cca od 12-20:30hod, PO-PÁ), možnost přesčasů

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bor u Tachova

NÁPLŇ PRÁCE: běžné skladové operace spojené především s přípravou zásilek na expedici a vykládáním, štítkování, etiketování, balení zásilek, příjem, výdej, obsluha VZV.

!!! ČISTÝ MĚSÍČNÍ VÝDĚLEK AŽ 18.000,-KČ - 23.000,-Kč!!!

Chcete pracovat na této pozici? Pak nám pošlete životopis.

Požadujeme

pečlivost
zodpovědnost
ochotu učit se novým věcem
trestní bezúhonnost(čistý rejstřík trestů nustností!)
chuť do práce

Nabízíme

příjemné pracovní prostředí
možnost ubytování nebo příspěvek na bydlení
možnost týdenních záloh
mzda: cca od 18.000 – 23.000,- Kč ČISTÉHO!!!
docházkový bonus
možnost přesčasůzvýhodněné stravování

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle či na emailu.

Společnost

Jobs 4 Joy SE

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 501-1 500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Plzeňský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Personální agentury
Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladník, Skladník - řidič vysokozdvižných vozíků, Skladník léčiv, Skladový operátor, Pomocný skladník

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jobs 4 Joy SE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jobs 4 Joy SE o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému