Strojní výroba s výdělkem až 20tis. čistého!

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Jste technický typ a rád vidíte, jak Vám pod rukama vzniká výrobek? Pak tu máme práci pro Vás. Pro dodavatele tepelných výměníků a klimatizací hledáme šikovné a pracovité muže a ženy na pozici operátor ve výrobě. Místo výkonu práce: Radotín - Praha 16, dopravní dostupnost ze Smíchovského nádraží, cca 15 minut busem či vlakem

Náplň práce: obsluha poloautomatických strojů nebo přímo na výrobě jednotlivých dílů(pozice jsou různorodé)

Směny: 12 hodinový provoz(denní a noční směny/krátký - dlouhý týden)

Plat: od 16.500 - 20.000tis čistého !

Smluvní vztah: HPP

Pošlete nám životopis přes tlačítko odpovědět.

Požadujeme:

technické vzdělání VÝHODOU (zámečníci, automechanici, svářeči, páječi, tesaři, truhláři)
manuální zručnost
u mužů fyzickou zdatnost
zdravotní způsobilost
zkušenost s prací ve výrobě VÝHODOU
perfektní plnění docházky
týmovou spolupráci

Nabízíme:

stabilní zaměstnání s možností přesčasů
ubytování ZDARMA nebo příspěvek na bydlení a dopravu
možnost týdenních záloh na mzdu (1000,- Kč)
zvýhodněné stravování

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle  (PO-PÁ 8-18hod) či na emailu.

Společnost

Jobs 4 Joy SE

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 501-1 500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Vrážská 143, Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Personální agentury
Profese: Dělník v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Operátor, Operátor (CNC) strojů, Dělník, Manipulační dělník, Pomocný dělník, Strojní zámečník, Páječ, Svářeč

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jobs 4 Joy SE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jobs 4 Joy SE o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému