Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Koordinátor managementu kvality a ŽP

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Hledáme schopného pracovníka na pozici koordinátor managementu, který je schopen samostatné práce, práce na PC, vedení agendy životního prostředí – odpady, voda, ovzduší, chemické látky, dále vedení agendy managementu kvality (9001) a managementu životního prostředí (14001).

Pracovní náplň

 - vyřizování agendy spojené s technikou a technologií

- komunikace s externími poradci, úřady
- agenda životního prostředí – odpady, voda, ovzduší, chemické látky apod.
- agenda managementu kvality (9001) a managementu životního prostředí (14001)
- služební cesty (do našich závodů, na stavby, na úřady)

 Nabízíme

- zajímavé mzdové ohodnocení + další benefity

- zázemí stabilní mezinárodní firmy

- pracovní poměr na dobu neurčitou

- možnost dalšího profesního růstu

- místo výkonu práce: Velké Meziříčí

Požadavky

- minimálně SŠ vzdělání (zaměření stavební, správní, ekologie)

- znalost NJ min. na komunikativní úrovni

- znalost práce na PC (Excel, Word)

- ŘP sk. B

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Karla Engliše 3201/6, 15000 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Ostatní
Profese: Manažer kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Kontrolor kvality, jakosti, Administrativní pracovník

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • MS Office - absolvent / začátečník
  • analytické myšlení - absolvent / začátečník
  • komunikační a organizační schopnosti - absolvent / začátečník
  • PC dovednosti - absolvent / začátečník

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou - Životní prostředí

Jazyky

  • Němčina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému