Kontaktní pracovník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Diakonie ČCE - středisko v Jablonci nad Nisou hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - kontaktní pracovník.

Ambulantní a terénní kontaktní pracovník NZDM Požadujeme: " trestní bezúhonnost " středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou " komunikační dovednosti a ochotu k týmové práci " přirozenou autoritu, komunikativnost, empatii " psychickou odolnost " uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, internet, e-mail, apod.) Výhodou: " kvalifikační kurz "pracovník v sociálních službách" " praxe v oboru " znalost zákona č. 108/2006 Sb. v aktuálním znění Nabízíme: " zajímavou a zodpovědnou práci na plný úvazek " supervizní a metodickou podporu " péči o osobní a kvalifikační růst " mzda od 14 tis/měsíc Přihlášku do výběrového řízení pošlete nejpozději do 1. prosince 2016 a to pouze elektronicky, s předmětem mailu: "Kruháč", na adresu: kontakt Přihláška musí obsahovat: " strukturovaný životopis (s aktivním kontaktem) " motivační dopis Pohovory proběhnou s vybranými uchazeči po předchozí e-mailové domluvě. Práce je vhodná i pro čerstvé absolventy středních škol. Pracovní doba od 10 do 18,30 hod v pracovní dny. Na nekompletní přihlášky nebudeme reagovat. Případné další informace na e-mailu: kontakt nebo na webu: kontakt Organizace si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit nebo přerušit

Společnost

Diakonie ČCE - středisko v Jablonci nad Nisou

Lokalita pracoviště

5. května 193, 466 01 Jablonec nad Nisou 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Diakonie ČCE - středisko v Jablonci nad Nisou výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Diakonie ČCE - středisko v Jablonci nad Nisou o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému