Programátor/ka web aplikací

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ARECO SYSTEM, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - programátor/ka web aplikací.

Místo výkonu práce: Hlávkova 5, Ostrava Přívoz Kontakt: kontakt Požadavky: Alespoň částečnou znalost programovacího jazyka Visual Basic NET nebo Visual C#, SQL jazyk (ve verzi MS SQL 2008 a výše). Dále znalost prostředí pro vývoj web stránek (HTML, JavaScript). Vhodné i pro absolventy, popř. dojíždějící (sídlo firmy u hlavního nádraží). Možnost práce z domu. Benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, notebook, telefon

Společnost

ARECO SYSTEM, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hlávkova 447, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARECO SYSTEM, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ARECO SYSTEM, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému