Realitní Makléř - Zprostředkovatel prodeje nemovitostí (Nový Bor)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EU - Grand, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Realitní makléři - realitní makléř - zprostředkovatel prodeje nemovitostí (nový bor).

Náplň práce bude: - zajišťování prodeje a pronájmů nemovitostí - prohlídky u klienta - uzavírání smluv - poradenství klientům v oblasti realit - spolupráce v týmu zkušených kolegů - zpracování informací v interním systému Nabízíme: z počátku uzavření dohody o pracovní činnosti s možností vzniku pracovního poměru. Zaměstnanecké výhody, benefity: - pravidelný příjem až 20.000,-Kč + vyplácení záloh + provize z prodeje až 55% - provize za zprostředkování, provize z hypoték, provize za doporučení nemovitosti či klienta - propracovaný systém vzdělávání včetně absolvování realitní akademie zakončené - certifikovanou zkouškou - Možnost využití firemní SIM karty - Podpora právního oddělení ZDARMA - Marketingová podpora ZDARMA - podpora týmu asistentek - motivující nadstandardní výdělky - pravidelné soutěže - účast na firemních akcích - plně vybavená moderní kancelář na prestižní části v Novém Boru Výhodou je bydliště v lokalitě. Společnost EU-Grand byla založena v roce 2004, hlavní činností společnosti EU-Grand s.r.o. je zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Nově naše společnost v reakci na stávající realitní trh zavedla novou službu - přímý výkup nemovitosti. Výkup je určen pro klienty, kteří z vážného důvodu na prodej opravdu spěchají a nemají možnost čekat několik týdnů na zprostředkování prodeje své nemovitosti. Jedním z mnoha dalších důvodů je exekuční řízení, zástavní práva, výhodná koupě jiné nemovitosti apod. Více o společnosti naleznete na kontakt

Společnost

EU - Grand, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Purkyňova 173, 473 01 Nový Bor, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Realitní makléř v oboru Reality
Alternativní názvy profese: Realitní makléři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 70 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EU - Grand, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EU - Grand, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému