ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA DO 12 TUN

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Miloš Kolář - TRANSPORT SERVIS hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - řidič/ka nákladního vozidla do 12 tun.

NÁSTUP IHNED MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Miloš Kolář - TRANSPORT SERVIS - pracoviště, náměstí 17. listopadu č.p. 2073, 560 02 Česká Třebová 2 UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: -řidič skupiny C, E -profesní průkaz -psychotesty -přeprava - tuzemsko, zahraničí -sobota, neděle - volno -zodpovědný přístup k práci -poměr na dobu neurčitou a po 3 letech se změní na dobu určitou V případě zájmu kontaktujte pana Koláře telefonicky na čísle kontaktnebo na e-mail kontakt

Společnost

Miloš Kolář - TRANSPORT SERVIS

Lokalita pracoviště

náměstí 17. listopadu 2073, 560 02 Česká Třebová 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 33 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Miloš Kolář - TRANSPORT SERVIS výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Miloš Kolář - TRANSPORT SERVIS o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému