Úklidový/á pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FD Servis Clean s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - úklidový/á pracovník/ce.

Místo výkonu práce: Ostrava - Moravská Ostrava V případě zájmu volejte kdykoliv na tel. nebo pište na e-mail. Úklid administrativní budovy v odpoledních hodinách. Práce probíhá jen v pracovní dny. Hledáme spolehlivého/vou a zkušeného/nou pracovníka/ci na obsazení této pozice. Výměna sáčku do košů, mopování, vysávání, utíraní prachu atd. Více informací poskytneme na uvedeném telefonním čísle.

Společnost

FD Servis Clean s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 5 000 - 8 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FD Servis Clean s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FD Servis Clean s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému