Vedoucí školních jídelen

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Střední škola automobilní a informatiky hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu školních jídelen a menz - vedoucí školních jídelen.

Místo výkonu: Weilova 1270/4, 102 00 Praha 10-Hostivař Kontakt: Palásková Kateřina, tel.: kontakt Požadujeme: - znalost programu VIS Plzeň sklad a stravné výhodou - zodpovědnost za chod a dodržování veškerých norem, vedení správné evidence - dodržování platných předpisů - sledování kvality stravy, zásobování jídelny, bezpečnost práce

Lokalita pracoviště

Weilova 1270, 102 00 Praha 102 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 500 - 16 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Střední škola automobilní a informatiky výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Střední škola automobilní a informatiky o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému