Specialista/tka na finanční služby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PROFI INVESTOR s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční poradci specialisté - specialista/tka na finanční služby.

Společnost Profi Investor s.r.o. - se sídlem v Ostravě, s dlouholetou zkušeností v oblasti finančního trhu hledá vhodného kandidáta na pozici Specialista na finanční služby, HPP Kontakt: kontakt Co budete mít na starosti? Budete jednat s klienty a chodit na předem sjednané schůzky z našeho Call centra Finanční poradenství bude vaším denním chlebem Práce s firemní databází a spolupráce s našim Call centrem Jaké o Vás máme představy? Ve vašem životopise máte alespoň 2 roky praxe v oblasti životního i neživotního pojištění, případně investic Již vás neuspokojuje práce na IČ a chcete mít jistý fixní výdělek s možností bonusů Čistý rejstřík a čistá historie u ČNB Můžete se pochlubit nejméně maturitním vysvědčením Jste flexibilní a komunikativní osoba a nebojíte se nových výzev Co Vám na pozici nabízíme? Práci ve firmě, která má přátelský kolektiv a je na trhu již 10. rokem Práce na HPP Pevná mzda 14.000,- hrubého + bonusy ze smluv až 24.000 Kč i více, záleží na vaší šikovnosti Příjemné a moderní pracovní prostředí v Ostravě Systém odměňování a benefitů Pomoc s odborným zaškolením Nástup možný ihned

Lokalita pracoviště

Keltičkova 1296, 710 00 Ostrava 10, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční poradce v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Finanční poradci specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.6.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROFI INVESTOR s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROFI INVESTOR s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému