kuchař/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola Petrovice , okres Příbram , příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - kuchař/ka.

pozice: kuchař/ka požadavky: podmínkou je vyučení v oboru, kladný vztah k práci, samostatnost nástup: 1.1.2017 mzda: 12000.- Kč kontakt: Vošahlíková Hana Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt místo výkonu práce: Základní škola Petrovice, okres Příbram Petrovice č.p. 196

Společnost

Základní škola Petrovice , okres Příbram , příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Petrovice 196, 262 55 Petrovice u Sedlčan, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola Petrovice , okres Příbram , příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola Petrovice , okres Příbram , příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému