Konzultant restauračních zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Professional Business Consulting s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - konzultant restauračních zařízení.

… protože jídlo je kůl! Nabídka práce pro portál MenuPraha.cz Hledáme konzultanty restauračních zařízení. Co to znamená? Péče o stávající klientelu a následný klientský servis. Ale také aktivní vyhledávání a registrace nových klientů. Pracovní doba od 11:00 – 17:00 Koho hledáme? Pozice stojí na komunikaci s majiteli a provozovateli restaurací, tudíž hledáme člověka se zkušeností v oboru obchodu, chutí a schopností jednat s lidmi. Někoho, kdo má alespoň špetku selského rozumu a logického uvažování… Někoho, kdo ovládá PC víc, než je jen zapnutí Facebooku, ale dokáže pracovat s Excelem a pochopit náš administrační systém… Někoho, kdo nehledá výmluvy a je spolehlivý, protože bude mít volné ruce a místo pro realizaci. Vyzkoušíme Tě rovnou při práci v terénu a zjistíme, jestli Ti ta práce sedí. Pokud se osvědčíš, dostaneš od nás telefon a tablet, aby tě nic neomezovalo, a můžeš ihned začít! Odměnou Ti bude fixní plat plus provize a získání unikátních zkušeností v jedinečném projektu. Přidej se do našeho pražského týmu! Popov Michal Pár slov o sobě a kontakt prosím na: kontakt

Společnost

Professional Business Consulting s.r.o.

Lokalita pracoviště

Perucká 2482, 120 00 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Professional Business Consulting s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Professional Business Consulting s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému