Administrativní pracovník/ce - právní poradenství

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AGENTURA KDV CZECH v.o.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti - administrativní pracovník/ce - právní poradenství.

Administrativní pracovník/ce s vysokoškolským právním vzděláním. Požadujeme: - vysokoškolské právní vzdělání podmínkou!!!, výhodou absolvent. - pečlivost, důslednost, zodpovědnost, komunikativnost, spolehlivost, loajalita. - aktivní a pozitivní přístup ke svěřené práci - dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Internet). Náplň práce: administrativní práce, poradenství v oblasti právních záležitostí (oblast veřejných zakázek, Zákon č. 137/2006 Sb., o VZ - ČR, Zákon 343/2015 o verejnom obstarávaní - SR, elektronizace VZ), spolupráce s vedením společnosti, spolupráce s dalšími odděleními. Místo výkonu práce je na provozovně společnosti na Mišákova 15, Olomouc 779 00. Své životopisy nejlépe včetně Vaší fotografie prosím zasílejte POUZE na kontaktní osobu (Mgr. Čep, e-mail: kontakt, tel.: kontakt).

Společnost

AGENTURA KDV CZECH v.o.s.

Lokalita pracoviště

Mišákova 326, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 700 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AGENTURA KDV CZECH v.o.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AGENTURA KDV CZECH v.o.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému