Oční optik/čka, brýlový optik/čka, optometrista/tka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Milan Žáček hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti oční optiky - oční optik/čka, brýlový optik/čka, optometrista/tka.

Místo výkonu: Ostrava Hrabůvka, Poruba Kontakt: tel. Po- Pá 8 - 18 hod. kontakt, email: kontakt, osobně po domluvě Příjmeme zaměstnance oboru brýlový optik/čka, oční optik/čka, optometrista s praxí i bez praxe na dobu neurčitou. Pracovní doba nerovnoměrně rozvřžená. Náplní práce je sjednávání a zhotovení zakázek. Výhody: prémie, stravenky, příspěvek na dopravu

Společnost

Milan Žáček

Lokalita pracoviště

Alšovo náměstí 694, 708 00 Ostrava 8, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

18.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Milan Žáček výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Milan Žáček o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému