Operátor/ka PCO

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři bezpečnostních služeb - operátor/ka pco.

Místo výkonu práce: Poděbradská 186/56, Praha 98 Volejte na tel.: kontaktv časech PO-PÁ 9:00 - 16:00, nebo poště na e-mail: kontakt. Popis pozice: Sledování monitorovacího softwaru, vyhodnocování přijaté poplachové zprávy a organizace dalšího postupu. Telefonická komunikace se zákazníky. Požadujeme: středoškolské vzdělání, znalost práce s PC, organizační a komunikační dovednosti, časová flexibilita (12-ti hodinový směnný provoz), praxe na pozici telefonního operátora výhodou nikoli podmínkou, vhodné i pro absolventy bez praxe, čistý TR Nabízíme: stabilní a perspektivní zaměstnání, práce v kanceláři, dynamické pracovní prostředí možnosti profesního růstu a dalšího vzdělávání, zajímavé platové ohodnocení

Lokalita pracoviště

Poděbradská 186, 198 00 Praha 98 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému