Specialista ZÁKAZNICKÉ PODPORY - BACK OFFICE Maďarsky - Česky/ Slovensky s Angličtinou

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ETS - European Tax Services s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - specialista zákaznické podpory - back office maďarsky - česky/ slovensky s angličtinou.

Dendax s. r. o., jsme jednou z největších společností poskytujících vrácení daní ze zahraničí. 1999 Společnost byla založena v Praze týmem specialistů v oblasti finanční a daňové problematiky. Vaší prací bude: poskytování kvalitního zákaznického servisu stávajícím klientům a odpovídat na dotazy nových klientů přes email, telefon, chat, shromažďpvat dokumenty a informací klientů za účelem zpracování refundace daní. Je třeba aby jste: * měli zkušenost s poskytováním kvalitního zákaznického servisu, komunikací s klientem, * byli iniciativní a měli chuť se učit novým věcem a týmové práce, * něměli strach kontaktovat mezinárodní klienty, * chceme aby jste měli minimálně středoškolské vzdělání (v oblasti ekonomie výhodou) * byli rodilý mluvčí Maďarského jazyka (B1) a aktivně uměli anglicky znalost slovenského nebo českého jazyka je výhodou (B2) Získáte: * stálou pracovní pozici v prosperující společnosti, * budete v moderních kancelářích a v dynamickém kolektivu, * s flexibilní pracovní dobou, * ovšem budete profesionálně růst a zdokonalovat se, * za dobře odvedenou práci Vás ve výdělcích nebudeme omezovat * měsíčně si vyděláte 25 000 Kč + bonusy Zašlete Váš životopis na kontakt Pasi Gulin nebo na adresu společnosti Dendax s.r.o. Jemnická 1138/1, 140 00, Praha 4

Společnost

ETS - European Tax Services s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jemnická 1138, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ETS - European Tax Services s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ETS - European Tax Services s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému