Specialista/ka kontaktního centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LogiCall Česká republika, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - specialista/ka kontaktního centra.

místo výkonu práce : Krnov, Čsl. armády 43b Specialista/ka kontaktního centra Rozbíháme naprosto nový projekt a hledáme opravdové zájemce o opravdovou práci, za kterou nabízíme opravdovou odměnu i přes 30 000 hrubého! Chcete se stát opravdovým specialistou/kou kontaktního centra?! Práce vhodná pro ženy!! Náplň práce: " domlouvání schůzek obchodníkovi " správa kalendáře obchodníka " vyhledávání informací na internetu " zpracování příchozí pošty Profesní předpoklady: " uživatelská znalost IT " logické myšlení " všeobecný přehled Osobnostní předpoklady: " příjemný hlasový projev " energie, nadšení a vytrvalost " samostatnost a odpovědnost Jiné: " možnost zkrácených úvazků, termín nástupu ihned Nabízíme: " progresivní finanční ohodnocení " možnost kariérního růstu, osobní rozvoj " příspěvek na stravování - stravenky " příspěvek na kurz cizího jazyka " pitný režim " firemní akce, školení " příjemné pracovní prostředí " pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na e-mail kontakt, do předmětu zprávy uvádějte zásadně tento text: WEB LOGI - Specialista kontaktního centra Chcete-li přispět k osobnější rovině jednání, vložte do souboru se svým životopisem i aktuální fotografii. Stravenky, školení, firemní akce, vzdělávací kurzy Z : 18.7.2016

Lokalita pracoviště

Čsl. armády 808, 794 01 Krnov 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LogiCall Česká republika, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LogiCall Česká republika, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému