DevOps inženýr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DELL Computer , spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - devops inženýr.

Místo výkonu práce: Hornopolní 3308/40, Ostrava V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na email. Náplň práce: o Průběžně sestavovat, nasazovat a monitorovat softwarové projekty pomocí CI nástrojů Jenkins, Hudson/uDeploy a podobných o Vytvářet a udržovat sestavovací skripty pro Javovské/.NETové aplikace pomocí nástrojů jako Maven, Gradle, Gulp. NuGet a podobných o Konfigurovat a spravovat Git repository zdrojového kódu o Vytvářet a udržovat infrastrukturu jako kód pomocí Chef, Puppet, CloudFormations a podobných o Nastavovat a znát cloudové výpočetní technologie jako AWS, Azure o Pilotovat a implementovat nové a vznikající CI/CD/DevOps technologie Požadujeme: o Zkušenosti s ovládáním systémů založených na Windows/Linuxu o Zkušenosti s technologiemi Git, SVN o Zkušenosti s nástroji CI jako Jenkins, Hudson, Maven, NuGet nebo Gulp, uDeploy, Chef, Ansible, Salt nebo Puppet o Zkušenosti s prací na nastavování a nasazování aplikací použitím AWS cloudové automatizace/OpenStack/Docker/Stackato technologie Francisco Partners a Elliot Management plánují akvizici Dell Software (okrem Boomi) na základě prohlášení z 20. června 2016. V případe, že budete vybráni na pozici v Dell Software (okrem Boomi) a dojde k uzavření transakce, Vaše budoucí zaměstnání bude u společnosti vytvořené touto transakcí. Dell rekruiteři Vám na požádání mohou poskytnout bližší informace ohledem jakýchkoli souvisejících změn. Bonusy/prémie: Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday

Lokalita pracoviště

Hornopolní 3308, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DELL Computer , spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DELL Computer , spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému