Montážní dělník - Mohelnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Siemens, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řemeslníci a opraváři - montážní dělník - mohelnice.

Místo výkonu práce:Šumperk, Mohelnice, Mohelnice, 789 85 (Nádražní 30, 789 85 Mohelnice Kontaktní osoba: Kulichová Štěpánka, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Do našeho týmu hledáme kolegy, kteří mají pozitivní vztah k montážní práci a jsou manuálně zruční. Chceme týmové hráče, protože víme, že společná práce nese ty nejlepší výsledky. Pojďte k nám a staňte se součástí našeho týmu! Budete se věnovat především: -montáži přípojnicových systémů -přípravě materiálu pro výrobu přípojnic Měl/a byste mít: -manuální zručnost -chuť a motivaci pracovat -flexibilitu v pracovní době -možnost nastoupit ihned Nabízíme: -zaměstnání na základě dohody o dočasném přidělení na minimálně 6 měsíců (s možností prodloužení dle vývoje zakázek) -hodinovou odměnu až do výše 120 Kč a další motivační odměny -moderní pracovní prostředí

Společnost

Siemens, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nádražní 1351, 789 85 Mohelnice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 500 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Siemens, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Siemens, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému