ZAMĚSTNANEC/KYNĚ ŘÍDÍCÍ POSUN

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost METRANS, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí posunu, posunovači, brzdaři - zaměstnanec/kyně řídící posun.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: METRANS, a.s., pracoviště Česká Třebová, Rybník č.p. 276, 560 02 Česká Třebová 2 UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: - do třísměnného provozu (vlečka), předchozí praxe vítána - samostatnost, flexibilita - pečlivost, dobrý zdravotní stav - nabízíme perspektivní zaměstnání v moderním logistickém sektoru - nástup ihned nebo dohodou - náborový příspěvek - odborné zaškolení a zácvik zajistíme V případě zájmu kontaktujte paní Mikulovou telefonicky na čísle kontaktnebo na e-mail kontakt

Společnost

METRANS, a.s.

Lokalita pracoviště

Rybník 276, 560 02 Česká Třebová 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Vedoucí posunu, posunovači, brzdaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti METRANS, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost METRANS, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému