Administrativní pracovník/pracovnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RR INVEST COMPANY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník/pracovnice.

Náplň práce : - Telefonická a e-mailová podpora zákazníků e-shopů. - práce s PC - aktualizace a editace údajů, internet, e-mailová komunikace, správa sociálních sítí atd.. Nejedná se o žádný telemarketing či nabízení produktů apod. Požadujeme - SŠ vzdělání. MÍSTO VYHRAZENO PRO OZP - dobré komunikační schopnosti - uživatelskou znalost práce na PC - zodpovědnost a spolehlivost Nabízíme - zkrácenou 4 hodinovou pracovní dobu - práci v klidném a čistém prostředí, školení obchodních dovedností, profesní růst - pracoviště Slaný V případě Vašeho zašlete e-mailem svůj profesní životopis, včetně telefonních kontaktů na sebe.

Společnost

RR INVEST COMPANY s.r.o.

Lokalita pracoviště

Netovická 262, 274 01 Slaný 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 8 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RR INVEST COMPANY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RR INVEST COMPANY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému