Software Quality Assurance Tester

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DELL Computer , spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru - software quality assurance tester.

Místo výkonu práce: Hornopolní 3308/40, Ostrava V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na email. Náplň práce: o Spolupráce s vývojáři od začátku testovacího procesu pro tvorbu testovacího plánu a sepsání testovacích případů a skriptů o Tvorba a udržování dokumentace testovacích případů podle produktových požadavků a funkčních specifikací o Dokumentace výsledků testů a komunikace s vývojáři o případném řešení problémů o Vývoj automatických testů podle produktových požadavků a softwarových specifikací o Funkční, integrační, regresní a systematické testování webových aplikací Požadujeme: o Předchozí pracovní zkušenosti s procesy testování softwaru a kontroly kvality o Zkušenost s tvorbou skriptů pomocí automatizačních nástrojů a údržba a podpora stavbou testovacích prostředí o Výborné znalosti řešení problémů, debuggování a odstraňování problémů o Zkušenost v nastavování Automation Framework (Web Driver s TestNG, Cucumber, Selenium) o Prokazatelná zkušenost s kterýmkoli ze skriptovacích jazyků (TestNG/Java/VBScripts/Python/Ruby) o Znalost testovacích nástrojů webové výkonnosti o Znalost internetových/webových technologií, včetně webových prohlížečů, HTTP a HTML Francisco Partners a Elliot Management plánují akvizici Dell Software (okrem Boomi) na základě prohlášení z 20. června 2016. V případe, že budete vybráni na pozici v Dell Software (okrem Boomi) a dojde k uzavření transakce, Vaše budoucí zaměstnání bude u společnosti vytvořené touto transakcí. Dell rekruiteři Vám na požádání mohou poskytnout bližší informace ohledem jakýchkoli souvisejících změn. Bonusy/prémie: Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday

Lokalita pracoviště

Hornopolní 3308, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DELL Computer , spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DELL Computer , spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému