Historik umění

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost České muzeum stříbra, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Filozofové, historici a politologové - historik umění.

České muzeum stříbra, p. o. v Kutné Hoře prodlužuje výběrové řízení na místo historika umění, a to do 30. 11. 2016. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v uvedené specializaci, praxe v muzejním oboru vítána. Náplň práce: evidence sbírkových předmětů (výtvarné umění, umělecké řemeslo, etnografie), příprava výstav ze sbírek muzea, přednášková a edukační činnost. Nutná znalost materiálů a technik. Trestní bezúhonnost nutná. Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené Přihlášky včetně strukturovaného životopisu zasílejte na adresu: České muzeum stříbra, p. o., Barborská 28, 284 01 Kutná Hora do 30. 11. 2016, nebo na email kontakt.

Společnost

České muzeum stříbra, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Barborská 28, 284 01 Kutná Hora 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 530 - 18 160 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti České muzeum stříbra, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost České muzeum stříbra, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému