Skladníci - Řidič VZV

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PST Ostrava, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - skladníci - řidič vzv.

Náplň práce: skladování manipulace čelních vozíků, ruční manipulace, inventury zboží Požadujeme: praktickou zkušenost s poskytováním skladových služeb,platný průkaz řidiče VZV s prokazatelnou praxí, spolehlivost a dobrý zdravotní stav. Místo výkonu práce: Úžice 268, 277 45 Úžice u Kralup nad Vltavou Kontakt: pí. Matzkeová, životopisy zasílejte e-mailem

Společnost

PST Ostrava, a.s.

Lokalita pracoviště

Úžice 268, 277 45 Úžice u Kralup n.Vltavou, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PST Ostrava, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PST Ostrava, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému