Pracovník/ce v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Nová Šance, z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - pracovník/ce v sociálních službách.

Místo výkonu práce: areál bývalých kasáren, ul. Podsedliště, Ostrava - Koblov Strukturovaný životopis na e-mail: kontakt Požadujeme: -Kurz pracovníka v sociálních službách -Řidičský průkaz sk. B -Bezúhonnost, pracovitost, empatie Práce v Azylovém domě na pozici pracovník/ce v sociálních službách. Práce v nepřetržitém provozu na 12 hod směny (4 denní, 4 volno, 4 noční, 4 volno, …). Zaměstnanecké výhody: Základní plat 16 tis + příplatky za noční, za svátky, za práce o So a Ne.

Společnost

Nová Šance, z.s.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nová Šance, z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nová Šance, z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému