Engineer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hainan Airlines Co., Ltd, odštěpný závod hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti techniky - engineer.

Místo výkonu práce: Letiště Václava Havla v Praze e-mail: kontakt Požadujeme znalost čínského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, výbornou znalost anglického jazyka, praxi min. 5 let u letecké společnosti (nejlépe Hainan Airlines), absolutorium Univerzity civilního letectví v Tianjinu v Ćíně.

Společnost

Hainan Airlines Co., Ltd, odštěpný závod

Lokalita pracoviště

K letišti 1019, 161 00 Praha 614 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 42 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hainan Airlines Co., Ltd, odštěpný závod výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hainan Airlines Co., Ltd, odštěpný závod o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému