Operátoři call centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost REDOGAN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - operátoři call centra.

Jako pracovník call centra budete v kontaktu se zákazníky našich renomovaných partnerů. Naučíte se komunikovat telefonicky, rozšíříte si obzory a slibujeme, že se nebudete nudit. Po celou dobu se o Vás bude starat tým školitelů, kteří zodpoví všechny vaše otázky a dokonale Vás zaškolí na předmět hovorů. Hledáme komunikativní a optimistické spolupracovníky a spolupracovnice. Nabízíme fixní složku mzdy 12.500,- Kč (100,- Kč/hod. u DPČ) + následné bonusy (průměrný výdělek 20.000,- Kč). Můžete počítat s fyzicky nenáročnou prací na PP - zkrácený i plný úvazek dle domluvy nebo DPČ, DPP, flexibilní docházkou dle Vašich možností, stravenkami, volnými víkendy a svátky, možností karierního růstu. Vhodné i pro absolventy. Kontakt: e-mailem

Společnost

REDOGAN s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hlavní třída 904, 787 01 Šumperk 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti REDOGAN s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost REDOGAN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému