Praktický lékař pro děti a dorost - náborový příspěvek 80 000 Kč

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mediclinic a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Praktičtí lékaři pro děti a dorost - praktický lékař pro děti a dorost - náborový příspěvek 80 000 kč.

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 80 000,- Kč; Společnost MediClinic je soukromým poskytovatelem ambulantní zdravotní péče v České republice. V současné době hledáme kandidáty na pozici: Praktický lékař pro děti a dorost - Studenec v Podkrkonoší Požadujeme: VŠ vzdělání, odbornou/specializovanou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb.; schopnost samostatného rozhodování; morální a občanskou bezúhonnost; vstřícný přístup k pacientům Nabízíme: nadstandardní mzdové ohodnocení (bonusový systém); týden dovolené navíc, placený týden na odborná školení, 3 dny na zotavenou (celkem 33 placených dnů volna); podporu dalšího vzdělávání; plný pracovní úvazek (40 hod. týdně); pracovní smlouva na dobu neurčitou Benefity: dovolená navíc (systém 4+1 týden ); nadstandardní lékařská péče; vzdělávací kurzy, školení; 3 dny zdravotního volna; jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti; dobře vybavenou ordinaci, bezbariérový přístup, parkovací místa pro pacienty, prostorná čekárna s hernou pro děti; spolehlivá a zkušená sestra

Společnost

Mediclinic a.s.

Lokalita pracoviště

Studenec 370, 512 33 Studenec u Horek, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Praktický lékař v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mediclinic a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mediclinic a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému