Řidič/ka kontejnerové dopravy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SK-EKO Systems s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči kontejnerových překladačů - řidič/ka kontejnerové dopravy.

Místo výkonu práce: Pardubice Máte ukončené SŠ vzdělání a zkušenosti na pracovní pozici řidiče/ky? Vlastníte ŘP skupiny C, E, kartu řidiče, profesní průkaz (vč. psychotestů) a průkaz ADR? Máte dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík a pojistku odpovědnosti za škodu? Jste spolehliví, samostatní a s dobrým orientačním smyslem? Pokud ano, hledáme právě Vás! Co Vám nabízíme? Zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti. Nastoupit můžete ihned na plný úvazek. Pracovní smlouvu Vám dáme na dobu určitou 1 rok, poté možné prodloužení na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení bude určeno na základě osobního jednání a v závislosti na Vaší praxi. V případě kvalitně a bezchybně odváděné práce možnost vyplácení zvláštních prémií + proplácení přesčasových hodin. Dostanete služební telefon, který můžete používat i pro soukromé účely. Stravovat se budete v sídle společnosti s příspěvkem na oběd. Čím se budete zabývat? Přepravou kontejnerů k a od zákazníků, komunikací se zákazníky, vyplňováním výkazů a péčí o svěřené vozidlo. V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete Váš životopis na adresu: kontakt.

Společnost

SK-EKO Systems s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pardubice 52, 530 02 Pardubice 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SK-EKO Systems s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SK-EKO Systems s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému