SPECIALISTA/MANAŽER MARKETINGU SE ZAMĚŘENÍM NA NOVÉ PRODUKTY A TRHY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Fortemix, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - specialista/manažer marketingu se zaměřením na nové produkty a trhy.

A11 23/11/2016 Kdo jsme: " Jsme česká výrobní společnost " Máme vlastní vývoj a produkty v oblasti podlah " Jsme tu již více než 20 let " Rosteme, a proto potřebujeme kolegu/kolegyni na marketing a reklamu, který/á bude propagovat naše jedinečné produkty na českém, evropském a výhledově americkém trhu U nás budete mít možnost: " Pustit se do propagace nových a unikátních podlahových systémů " Působit na evropském a výhledově na americkém trhu " Využít angličtinu, a když umíte tak i polštinu a němčinu " Realizovat své nápady a podílet se na vývoji nových produktů " Stát se součástí týmu, kde vládne přátelská atmosféra a uplatníte svůj talent. " Pracovat s lidmi, kteří mají chuť posunout českou firmu na evropskou úroveň a snad i dál " Používat moderní technologie Co bude Vašim úkolem? " Příprava a zodpovědnost za webové stránky a další online kanály " Příprava komunikačních materiálů (článků, letáků, emailů, dopisů) " Řízení agentur / dodavatelů / externistů (výzkumné, kreativní, digitální, SEO, www, copywright) " Plánování vhodných marketingových aktivit (výstavy, konference) " Spolupráce s obchodním oddělením " Zjišťování zpětné vazby od zákazníků-

Společnost

Fortemix, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kirilovova 812, 739 21 Paskov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fortemix, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fortemix, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému