Přijmeme 5 šikovných operátorek (operátorů) do výroby v místě: Moravská Třebová Náplň práce: odebírání hotových výlisků od lisu, opracování "vtoků", které vzniknou při lisování a jsou nežádoucí na výrobku. Při práci se používá ostrý nůž - skalpel. Kontrola každého kusu na případné kvalitativní nedostatky (barevná odlišnost od vzorového dílu, neúplný výlisek, apod.). Zaznamenávání počtu vyrobených kusů za změnu, počtu vadných kusů, vyplnění změnového hlášení. Balení výrobků. Pracuje se ve stoje. Místo výkonu: Moravská Třebová Platové ohodnocení: od 16 000,-Kč do 19 000,-Kč čistého!! Nástup: ihned Pracovní doba: 12 – hodinové směny (krátký, dlouhý týden) Požadujeme: Základní vzdělání, dobrý zrak a zdravotní stav, manuální zručnost, barvocit, dodržování pracovních postupů podle instrukcí a komunikativnost. Nabízíme: Dlouhodobou práci na HPP, možnost ubytování či příspěvku na soukromé bydlení, týdenní zálohy, možnost přesčasů, práce v pomalém tempu. Dále Docházkový bonus, motivační bonus a soutěž o nejlepšího zaměstnance! Pokud Vás nabídka zaujala neváhejte si domluvit osobní pohovor a zaslat svůj životopis

operátor/operátorka ve výrobě s možností ubytování ZDARMA !!!

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 21 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Náplň práce: odebírání hotových výlisků od lisu, opracování "vtoků", které vzniknou při lisování a jsou nežádoucí na výrobku. Při práci se používá ostrý nůž - skalpel. Kontrola každého kusu na případné kvalitativní nedostatky (barevná odlišnost od vzorového dílu, neúplný výlisek, apod.).

Přijmeme 5 šikovných operátorek (operátorů) do výroby v místě: Moravská Třebová
Náplň práce: odebírání hotových výlisků od lisu, opracování "vtoků", které vzniknou při lisování a jsou nežádoucí na výrobku. Při práci se používá ostrý nůž - skalpel. Kontrola každého kusu na případné kvalitativní nedostatky (barevná odlišnost od vzorového dílu, neúplný výlisek, apod.). Zaznamenávání počtu vyrobených kusů za změnu, počtu vadných kusů, vyplnění změnového hlášení. Balení výrobků. Pracuje se ve stoje. Místo výkonu: Moravská Třebová  Platové ohodnocení: od 16 000,-Kč do 19 000,-Kč čistého!!  Nástup: ihned Pracovní doba: 12 – hodinové směny (krátký, dlouhý týden)  Požadujeme:  Základní vzdělání, dobrý zrak a zdravotní stav, manuální zručnost, barvocit, dodržování pracovních postupů podle instrukcí a komunikativnost.  Nabízíme:  Dlouhodobou práci na HPP, možnost ubytování či příspěvku na soukromé bydlení, týdenní zálohy, možnost přesčasů, práce v pomalém tempu. Dále Docházkový bonus, motivační bonus a soutěž o nejlepšího zaměstnance!
Pokud Vás nabídka zaujala neváhejte si domluvit osobní pohovor a zaslat svůj životopis

Společnost

Jobs 4 Joy SE

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 501-1 500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Pardubický kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Personální agentury
Profese: Operátor v oboru Zákaznický servis
Alternativní názvy profese: Operátor strojů a zařízení, Operátor, Operátor provozu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

  • Není třeba žádný cizí jazyk
  • Dobrá dostupnost MHD
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jobs 4 Joy SE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jobs 4 Joy SE o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému