Programový/á pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Kulturní referenti - programový/á pracovník/ce.

Místo výkonu práce: Sokolská třída 26, Moravská Ostrava V případě zájmu zašlete životopis na e-mail. Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava, příspěvková organizace hledá do svého týmu kolegu/kolegyni s kreativními a organizačními schopnostmi na pozici: programového a kulturně výchovného pracovníka/pracovnice. Požadujeme: -vynikající komunikační a organizační schopnosti -schopnost koordinovat tým pracovníků -základní přehled v legislativním rámci pro tuto oblast - neziskový sektor, umělecká tvorba -orientace na poli kulturního dění -schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně, konstruktivně hledat řešení -pečlivost a zodpovědnost (striktní dodržování termínů) -interkulturní citlivost -kreativita, samostatnost, spolehlivost -schopnost týmové spolupráce -odolnost vůči stresu -zkušenost práce v neziskovém sektoru výhodou -znalost anglického jazyka výhodou -řidičský průkaz sk.B -dobrá znalost PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook Internet) Hlavní úkoly: -samostatná příprava a organizace kulturních a vzdělávacích akcí -plánování a tvorba programu -zodpovědnost za realizaci jednotlivých projektů a kulturních pořadů -komunikace s obchodními partnery, institucemi, účinkujícími a dalšími zúčastněnými subjekty -organizační a administrativní činnost Nabízíme: -získání neopakovatelných zážitků a zkušeností do dalšího profesního života -zajímavou a pestrou práci v kulturním prostředí -prostor k seberealizaci a kreativitě v kontextu s posláním příspěvkové organizace -atraktivní a různorodou práci v zaměstnaneckém poměru na plný pracovní úvazek -platové ohodnocení dle platných právních předpisů -možnost seberealizace a osobní rozvoj -zaměstnanecké benefity - stravenky, pět týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou

Společnost

Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Sokolská třída 175, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému