Internal Sales

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Oerlikon Balzers Coating Austria GmbH - organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - internal sales.

Místo výkonu práce Červený Kříž 282, Jihlava. Společnost Oerlikon Balzers, světový leader na poli PVD povlakování, hledá k posilnění a rozvoji svého obchodního týmu vhodné kandidáty a kandidátky na pozici Internal Sales. Pracovní náplň: Přímá podpora obchodního oddělení Cenové kalkulace, příprava nabídek, objednávek, obchodních smluv a dalších podkladů Znalost produktových informací/poskytování technického poradenství Komunikace se zákazníky, koordinace výroby a logistiky Kompletní péče o svěřené stávající zákazníky Komunikace s našimi dalšími zahraničními centry (hlavně AT, DE, HU, PL,…) Pomoc při vyhledávání nových obchodních příležitostí Spolupráce s ostatními odděleními při přípravě projektů Práce s interními informačními systémy (vč. CRM) Požadujeme Vzdělání minimálně SŠ s maturitou ideálně ve skupině oborů strojní Vhodné i pro čerstvé absolventy Velmi dobré uživatelské znalosti PC: MS Office (Excel, Word, PowerPoint) a Internet Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti Iniciativní přístup, ochota učit se a navrhovat nové řešení a postupy Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost Vysoké pracovní nasazení Znalost AJ slovem i písmem na komunikativní úrovni, NJ výhodou Bezúhonnost Řidičský průkaz na osobní vozidlo + alespoň základní praxe v řízení Nabízíme Zaměstnanecké výhody - podle délky zaměstnání (stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění) Prostor pro iniciativní a tvořivou práci

Společnost

Oerlikon Balzers Coating Austria GmbH - organizační složka

Lokalita pracoviště

Jihlava 282, 586 01 Jihlava 1 (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Oerlikon Balzers Coating Austria GmbH - organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Oerlikon Balzers Coating Austria GmbH - organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému