Operátor/ka CNC pily a leseru

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Benteler Distribution Czech Republic, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha průmyslových robotů - operátor/ka cnc pily a leseru.

Pozice: operátor/ka CNC pily a laseru Společnost BENTELER Distribution Czech Republic, přední distributor ocelových a nerezových trubek, přijme do své pobočky v Dobříši operátora CNC pily. Očekáváme: praxi s řízením CNC strojů, uživatelskou znalost práce na PC, ochotu k práci ve směnném provozu. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Nabízíme: dobré ohodnocení dle kvalifikace a pracovního výkonu, standardní zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky a možnost stravování v závodní jídelně Mzda: od 18 000,- Kč Kontakt:Valtrová Vendula, tel.: kontaktpo - pá od 8:00 - 16:00 hod. , e-mail: kontakt Místo výkonu práce:Benteler Distribution Czech Republic, spol. s r.o., Průmyslová č.p. 1666, Dobříš

Společnost

Benteler Distribution Czech Republic, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 1666, 263 01 Dobříš, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Operátor strojů a zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Obsluha průmyslových robotů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Benteler Distribution Czech Republic, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Benteler Distribution Czech Republic, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému