Ekonomicko-právní konzultant v oblasti soudně-ekonomických expertiz práva Ruské Federace

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Stanislav Brei hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v právní oblasti a příbuzných oborech - ekonomicko-právní konzultant v oblasti soudně-ekonomických expertiz práva ruské federace.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, 150 00, Lidická č.p. 336/28 Kontaktní osoba: Brei Stanislav Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadavky na zaměstnance: - Ruský jazyk - výborně slovem i písmem - Anglický jazyk - výborně slovem i písmem - Prokazatelné vzdělání a osvědčení k výkonu práce v oblasti vypracování soudně - ekonomických expertiz dle práva Ruské Federace - Znalost právního řádu Ruské Federace zejména v oblasti obchodního, hospodářského a bankovního práva - středně pokročilá - Prokazatelné zkušenosti z výkonu vedoucích manažerských funkcí v mezinárodních společnostech, zaměřených na realizaci výrobních závodů v RF nejméně 2 roky (příprava a realizace byznys plánu, nastavení interních procesů, zajištění právního prostředí)

Společnost

Mgr. Stanislav Brei

Lokalita pracoviště

Lidická 336, 150 00 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 33 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Ruština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Stanislav Brei výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Stanislav Brei o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému