technik živočišné výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ZEMĚDĚLSTVÍ - výroba a obchod, s.r.o., zkráceně ZVO, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní technici v oblasti zemědělství - technik živočišné výroby.

Technik živočišné výroby včetně vedení evidence zvířat, ŘP "A" Mzda: od 15.000,- Kč bude předmětem jednání Nabízíme byt 1+1 nebo 3+1 KONTAKT: Marek František Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

ZEMĚDĚLSTVÍ - výroba a obchod, s.r.o., zkráceně ZVO, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dřešín 1, 387 19 Čestice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZEMĚDĚLSTVÍ - výroba a obchod, s.r.o., zkráceně ZVO, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZEMĚDĚLSTVÍ - výroba a obchod, s.r.o., zkráceně ZVO, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému